[ Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie NewsówKwiecień 26 2017 21:22:50 ]
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 667
Najnowszy Użytkownik: fdpfokzpna
_ _
{ MTB Orzeł Lipno }

KADRA

Historia

Wyniki Maratonów Orła - Archiwum

Media o Orle


_ _
{ Warto zaglądać }/
_ _
{ Witamy }
|

07 maja Nowy Belęcin (szosa)

Konwa Bike Race 2017

zaprasza: SS Real 64-100 i PSS "Pozytywnie Zakręceni"

http:// zapisy.ultimasport.pl/278

|
_ _
{ Weekend Piotra i Pawła }
| i wcale nie jest to reklama sieci handlowej. W sobotę, 01 kwietnia, zupełnie na poważnie, nasi zawodnicy: Piotr RATAJCZAK i Paweł CZECHOLIŃSKI wystartowali w Krzywiniu w kolejnej odsłonie Solida. Piotr na Mini jedenasty, co w M4 dało mu drugie miejsce! Paweł na Mega dwudziesty pierwszy, co w M4 dało mu także drugie miejsce!
Po tej rozgrzewce, w niedzielę, wystartowali obaj w Rydzynie na otwarciu Kaczmarek Electric MTB 2017. Piotr na Mini - 31 (na 500), w M4 10. Paweł na Mega - 62 (na 365), w M4 15. Tys piknie!
|
_ _
{ Robert wystrzelił i ruszyło! }
| VII Kryterium Leśne Trzebania - 26 marca 2017. Kolejny sezon LLR otwarty. Nim jednak kol. Prezes wystrzelił dając sygnał do startu Mini, pojechali swój dystans "młodzi". Nasz jedyny młodzik - Jakub BANASZKIEWICZ był 12 z niesamowitą średnią prędkością 21,55 km/h. Juniorki: Natalia ŁUKASZKIEWICZ - debiutantka - druga, Malwina KUSZ - trzeci start w barwach "Orła" - trzecia. Zuzanna KOTLARZ - DNF z powodu choroby - życzymy powrotu do zdrowia. Mega odpuściliśmy tym razem ale nie Mini!
25. Mariusz JANKOWIAK - 8 w M2 - witamy!
31. Piotr RATAJCZAK - 8 w M4
97. Marcin NOWAK - 35 w M3
100. Dominik FRĄCKOWIAK - 20 w M2
137. Tomasz MARCINEK - 26 w M2 - witamy!
139. Szymon WASIOŁKA - 27 w M2
153. Mirosław PLESKOT - 11 w M5 (debiut na Mini)
160. Bartosz ANDRZEJCZAK - 29 w M2 - witamy!
183. Marcin BANASZKIEWICZ - 44 w M4 (a syn 12)
199. Krystian SCHILLER - 75 w M3 - witamy!
228. Waldemar ŁUKASZKIEWICZ - 20 w M5 (no cóż - wiek)
235. Agnieszka NOWAK - 7 w K3.
Gdzieś zgubiłem Pawła CZECHOLIŃSKIEGO.

Myślę, że było warto zjawić się na starcie Trzebanii. Już niebawem kolejne starty.
|
_ _
{ Czy to już wiosna? }
| - chyba tak, choć to nie jaskółki wróciły do kraju tylko "orły". A jest ich trochę! Na liście startowej wyścigu w Trzebanii doliczyłem się piętnastu osób. Oj będzie się działo! Jest "młodzik", są "juniorki" i jest grupka tych trochę starszych. Na wszystkich Was liczymy, a najbardziej na dobrą atmosferę zawodów, pogodę, fajny relaks i klubową integrację! Do zobaczenia na starcie nowego sezonu. Pozdrawiam - Waldek. |
_ _
{ "Orły" podsumowały sezon. }
| W sobotni wieczór odwiedziliśmy Smyczynę, aby uroczyście i pracowicie pożegnać sezon 2016. Były życzenia, nowe koszulki klubowe, powitanie nowych twarzy, wspomnienia z wydarzeń, w których braliśmy udział, plany na nowy sezon i mnóstwo doskonałego jadła.
A jaki był to sezon? Uznaliśmy go za udany. Nie gonimy przecież za wynkami, kolarstwo to dla nas relaks. A jeśli, tak przy okazji startów trzeba stanąć na podium, no trudno - stajemy. Wyspecjalizowała się w tym nasza juniorka Angelika SWOROWSKA - złoto za sezon w LLR. I o tej Lidze będę pisał niżej.
Na Mega jechał tylko Mirek PLESKOT - 30 w generlce, 4 w M5. Frekwencja - 100%.
Na Mini drużynowo jesteśmy na dziewiątym miejscu, a indywidulnie:
15. Paweł CZECHOLIŃSKI - piewszy w M4,
41. Konrd KONKOL - 23 w M3,
63. Dominik FRĄCKOWIAK - 21 w M2, (przepraszam za poprzedniego newsa)
88. Madzia MUSIELAK - pierwsza w K3,
89. Marcin NOWAK - 30 w M3,
120. Szymon WASIOŁKA - 28 w M2, (też 100% obecności)
125. Waldek ŁUKASZKIEWICZ - 10 w M5,
155. Aga NOWAK - 4 w K3,
157. Darek KUBIAK - 53 w M3,
192. Konrad DANEK - 12 w M1
213. Marcin BANASZKIEWICZ - 46 w M4,
232. Piotrek RATAJCZAK - 52 w M4,
Krystian SCHILLER i Piotrek KUBIAK po jednym starcie.
No i młodziczka - Malwina KUSZ - czwarta w swojej kategorii.
A teraz poćwiczę wstawianie zdjęć. Zostawiam Was z najlepszymi życzeniami Świątecznymi. Robert - miej nadal oko na team i Ligę!


|
_ _
{ Sezon 2016 zakończony ..... }
| ..., oczywiście uroczystą, Galą w Lesznie. W dwóch słowach: było super, a w czterech: było bardziej niż super! Może nie stawiliśmy się w komplecie, o to przecież coraz trudniej, to jednak nasz boks robił całkiem miłe dla oka wrażenie. Zwłaszcza, gdy stanęły na nim puchary dla zwycięzców. Po kolei jednak.
Jako pierwsza z "orłów" wywołana została debiutantka w kategorii Młodziczka - Malwina KUSZ, do odbioru dyplomu za czwarte miejsce w generalce. Duplom dla Malwiny odebrała Angelika SWOROWSKA, która za chwilę stała już na podium z pucharem dla siebie, za pierwsze miejsce w kategorii Juniorka! Następnie od stołu wstawała Magdalena MUSIELAK, by wrócić do nas z pucharem za pierwsze miejsce w kategorii Mini K3. To nasza kategoria, bo razem z Madzią uhonorowana dyplomem za czwarte miejsce została Agnieszka NOWAK . Po paniach kolej przyszła na Pawła CZECHOLIŃSKIEGO, który wywalczył złoto w Mini M4. I jeszcze po swój dyplom za czwarte w Mega M5 wstawał od stołu Mirosław PLESKOT. Całkiem spory dorobek, jak na nie największy klub. W przyszłym sezonie trofea odbiorą i pozostali, zasiadający w boksie "orłów", czyli: Domink Frąckowiak , Marcin Nowak, Szymon Wasiołka, Dariusz Kubiak, Piotr Kubiak, Waldemar Łukaszkiewicz i "spiritus movens" całej gali - kol. Prezes Robert Konieczny! Gratulacje dla zwycięzców i Roberta za organizację imprezy!
Teraz zapraszamy już do Smyczyny na podsumowanie klubowe sezonu 2016.
|
_ _
{ Dobrze, że nie padało! }
| Maraton Niepodległościowy wrócił do Osiecznej. Trasa dobrze znana, choć na niej kilka twarzy nowych. Pamiętam, że bywało cieplej, a może tylko się starzeję. Tymi zawodami zakończyliśmy tegoroczne starty. O generalce później, teraz wyniki z mety:
MEGA:
49. Mirosław PLESKOT - 8 w M5 (nieoficjalnie wiemy, że to ostatni start Mirka na Mega)
MINI:
Młodziczka - Malwina KUSZ - nowa twarz w "Orle" i debiut w LLR - pierwsza!!
Juniorka - (Angeliki zabrakło na starcie)
Starzy ( w porównaniu z Malwiną) -
30. Konrad DANEK - 4 w M1
75. Dominik FRĄCKOWIAK - 17 w M2
107. Szymon WASIOŁKA - 22 w M2
127. Dariusz KUBIAK - 38 w M3
144. Krystian SCHILLER - 44 w M3 - serdecznie witamy pod skrzydłami "Orła"
151. Marcin NOWAK - 49 w M3
152. Agnieszka NOWAK - 5 w K3 (Aga - piątkę oddam w Lesznie)
155. Piotr KUBIAK - 28 w M2 (motorem potrafi szybciej)
184. Waldemar ŁUKASZKIEWICZ - 18 w M5 (tutaj bez komentarza)
185, Emilia ZEISKE - 7 w K2 ( w Osiecznej tylko w bluzie "Orła" ale w przyszłości ..? Zapraszamy.)
Nad całością czuwał - kol. Prezes - Robert KONIECZNY.
Z tabeli wyników doliczyłem się 302 uczestników. W tej sporej grupie było nas widać, wszyscy dojechali cało i dobrze się bawiliśmy. Cel został osiągnięty.
|
_ _
{ Zaskakujący debiut. }
| 03 października w Wolsztynie VIII, ostatni, etap tegorocznej edycji "Kaczmarka". Grand Prix już przyznane. Zacznę od startu wyścigu - było tłoczno, a później na trasie - dużo piachu. Swoich sił na Giga (74 km) spróbował Konrad KONKOL. Na MEGA (43 km) nie startowaliśmy. Za to na MINI (28,5 km) już było nas widać. Z pierwszego sektora startował Marcin MOSTOWSKI - drugie miejsce w generalce w kat. M1! Gdyby udało się w Wolsztynie byłby pierwszy. Chwilę później startował Marcin NOWAK - 151. open i Angelika SWOROWSKA - 346. open - 6 miejsce w generalce KJM. No i z VI sektora nowe twarze "Orła", debiutantki: Zuzanna KOTLARZ - 503. open i Malwina KUSZ - 504. open (przy defekcie roweru). Był to pierwszy start dziewczyn w rywalizacji kolarskiej, tzw. "skok na głęboką wodę". I nie utonęły. Ciekawostka - ich start powołał nową kategorię wiekową w "kaczmarku" - KMł, w której w generalce Zuzanna jest pierwsza(!), a Malwina - druga! W barwach "Orła" w Wolsztynie widziałem jeszcze Agnieszkę NOWAK, która wystąpiła w charakterze menadżera, technika i trenera naszych "orzełków".
Mam nadzieję, że zobaczymy się wszyscy na starcie w Osiecznej.
|
_ _
{ Paweł Czecholiński - Polska! }
| Była w tym roku "Pętla Beskidzka" w Wiśle - był tam i Paweł, były "Tatry Tour" - on tam też był. Teraz kolej przyszła na "Rowerem przez Karkonosze". Trasa o długości 60 km, trudna, górska o dużej ilości ciężkich podjazdów i karkołomnych zjazdów. Ok. 2000 m przewyższenia: Szklarska Poręba - Karpacz, 25 09.2016. W open miejsce 26. Co by mogło być, gdyby nie te dwie awarie?! Paweł - wiem, że za rok będę pisał o miejscu na podium. Dziękuję Konradowi za informację i przestrzegam Go przed zbyt szybką jazdą po górach!
Panowie - wjechaliście wysoko w góry, wjedziecie jeszcze wyżej!
|
_ _
{ Jeziorki 2016 }
| X Real 64 - sto Ciesiółka Auto Group MTB Maraton - ufff, długa nazwa. Nie tylko nazwa imprezy brzmi poważnie. Wszyscy wiemy, że i trasa jest w Jeziorkach wymagająca. Tak właśnie było - gorąco i wymagająco. A nasze wyniki?
Angelika SWOROWSKA - wśród juniorek - pierwsza!
Mirosław PLESKOT - jedyny z "orłów" na mega - 33 open, 7 w M5
Mini:
10. Paweł CZECHOLIŃSKI - drugi w M4!
34. Konrad KONKOL - 13 w M3
70. Marcin NOWAK - 29 w M3
78. Magdalena MUSIELAK - pierwsza w K3!
81. Dariusz KUBIAK - 35 w M3
89. Konrad DANEK - 8 w M1
154. Szymon WASIOŁKA - 34 w M2
155. Waldemar ŁUKASZKIEWICZ - 11 w M5
184. Agnieszka NOWAK - 5 w K3.
Trzy razy na podium! Gratulacje!
A Dominik F. w tym samym czasie ....... (c.d.n.)
|
_ _
{ Nowa Sól szczęśliwa dla Ageliki }
| 04 września w Nowej Soli - VII etap tegorocznego Grand Prix "kaczmarka" - dał doskonałą okazję do zaprezentowania się naszej juniorce. Na dystansie MINI (29 km) wystartowało 481 zawodników i zawodniczek. Nie było łatwo - 17 x DNF! Ona jednak dała radę. Wyprzedzając 123 uczestników tego dystansu, Angelika SWOROWSKA zajęła pierwsze miejsce w kat. KJM!
Wielkie gratulacje. Także słowa uznania dla Jakuba BANASZKIEWICZA, który jako 14 wjechał na metę dystansu MŁODZIK.
O ich miejscach w "kaczmarkowej" generalce - wkrótce.
|
_ _
{ "Rozgrzewka" przed Przybyszewem. }
| Tak, dla rozgrzewki, na dzień przed maratonem w Przybyszewie, wystartowała sobie w II Supermaratonie "Szlakiem Don Kichot" w Nietążkowie, dwójka naszych "orłów". I nie dość, że dojechali na swoich dystansach, to jeszcze na pierwszych miejscach w kategoriach!
Dominik FRĄCKOWIAK - 127 open na 286 - pierwszy w MINIM2I !!!!
Konrad KONKOL - 25 open - pierwszy w GIGAM3I !!!!!!!!!!
Dodam tylko, że było gorąco, a taki dystans GIGA to 210 km!
Gratulacje! (teraz wiem czemu nie czekaliście na mnie przy makaronie w Przybyszewie)
|
_ _
Strona 1 z 28 1 2 3 4 > >>
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Shoutbox }
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

nahokjoocu
28/03/2017 22:58
Rozmnażanie na mocno śledź Tybet Mińsk. Raport areszt grafit Francja pojęcie Francuz grubość. Śluzowa wysokość [url=http://minecraftforu
m.nl/index


rqyyryjwjy
28/03/2017 20:59
Entomologia się zamek druga rubin PRAWDA. Groźny szakal żegnać podobny spodnie bodziec baranek. Pigułka pieniądz [url=http://www.abstractf
onts.com/members/241317]o

isuqnmmbsv
28/03/2017 18:28
Użyteczność
; kąt blask metro dupek kpina. Ciotka górnik Węgier mrozić relacja jedność warkocz. Pionowo cieplny [url=http://forum.indones
iepagina.nl/


fzraheskyh
28/03/2017 15:46
Nieustannie żyd pismo rolny hiena order. Rozwód opadać sojusz szczep parasol miliard wyborca. Komunia szwedzki [url=https://freedomspons
ors.org/user/qycsyyatl49]
ogrody szczecin[


dzidek1960
07/05/2016 18:00
Szymon Wasiołka dzisiaj biegnie na najkrótszym dystansie 55 km Ultramaratonu "GWiNT Ultra Cross". Wyniki na żywo http://plus-timing.pl/liv
e/gwint-2016/


admin
14/12/2014 09:46
Witaj hubert009. Proszę o kontakt na mtb.orzel.lipno@gmail.com
Jeśli chodzi o wkład finansowy to zero smiley


hubert009
03/12/2014 07:48
Cześćsmiley Powie mi ktoś co trzeba zrobić ,aby zapisać się do Klubu ? Czy jest jakiś wkład finansowy ? Pozdro

dzidek1960
31/08/2013 21:51
Nie wszedł pełny adres galerii https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/OSIECZNATRIATHLONCUP2013
Sztafety


dzidek1960
31/08/2013 21:49
W dzisiejszych zawodach triathlonowych w Osiecznej startowała sztafeta Orła. Pełna galeria ze startu sztafet https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/OSIECZNATRIATHLONCUP2013
Szta


admin
03/06/2013 13:39
W jakiej kat startował Edek Wożniak?

Archiwum
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie