[ Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie NewsówMarzec 31 2015 10:23:09 ]
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 493
Najnowszy Użytkownik: Donnaroap
_ _
{ MTB Orzeł Lipno }

KADRA

Historia

Wyniki Maratonów Orła - Archiwum

Media o Orle


_ _
{ Warto zaglądać }







/
_ _
{ Witamy }
|

IV Crossduathlon

wyniki poniżej






30 maja 2015r

VI MTB Maraton - Smyczyna

.

I Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w Maratonach MTB

2014 - w LLR "ORZEŁ" LIPNO DRUŻYNOWO - 6 miejsce
w Grand Prix Kaczmarek Electric - 28/71

|
_ _
{ IV Crossduathlon - wyniki }
|








|
_ _
{ Kolejne treningi }
| Dwa kolejne niedzielne treningi dały doskonałą okazję do budowania formy na rozpoczynający się sezon. Mamy fantastyczne tereny, chęci ogromne tylko nie zawsze starcza nam czasu. Może uda się nam kiedyś spotkać w większym, klubowym, gronie.





fot. Konrad Konkol
|
_ _
{ Wyjątkowy trening }
|
Na pierwszy w tym roku trening umówiliśmy się w minioną niedzielę, na polanie przy Nadleśnictwie Karczma Borowa. Odbył się on przy wyjątkowo sprzyjającej pogodzie i udziale wyjątkowego gościa - Marka KONWY. Naszego mistrza, "orłów" i "zaprzyjaźnionych" powitał kolega Prezes. Następnie było to, co lubimy najbardziej. Teren! Przejechaliśmy uczciwie 35 kilometrów. To nie rekord, ale nasz gość zaproponował wymagającą trasę. Na dobry początek wystarczy. A może to narodziny nowej tradycji?



|
_ _
{ Pierwsza próba sił - V Bieg Górski }
| Sobota, 21 lutego 2015r, godz. 11.oo, Leszno-Grzybowo. Start pierwszych w tym roku interesujących nas zawodów. Czwórka "Orłów" pokazała, że stać nas na dużo. Na mecie zameldowaliśmy się w następującym porządku:

- Filip ZDONEK (miejsce OPEN) 136
- Konrad KONKOL . . . . . .184
- Szymon WASIOŁKA . . . . 202
- Waldemar ŁUKASZKIEWICZ . 331.

Dziękujemy naszym kibicom!

Za rok będzie jeszcze lepiej!!
|
_ _
{ Osiągnięcia wychowanków "Orła" }
| Nadzieja naszego kolarstwa – tak kilka tygodni temu pisała jedna z redakcji lokalnych gazet o Mikołaju Konieczny, który rewelacyjnie radzi sobie w zawodach przełajowych. Dobrze spisuje się także drugi z mieszkańców gminy Lipno, rozpoczynający dopiero przygodę z tym rodzaju kolarstwa Przemysław Rozwalka.

Na początku warto nadmienić o Orle Lipno, który jest w tym regionie klubem, w którym rozwijają się utalentowani zawodnicy. Mikołaj obecnie trenuje w klubie KKS Gostyń a Przemek reprezentuje barwy Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, jednak oboje wywodzą się właśnie w klubu Orzeł Lipno. Dodać należy, że członkiem team jest junior Marcin Mostowski, tegoroczny Mistrz Polski Amatorów MTB.



(fot. rowerowe-leszno.pl)
Mikołaj Konieczny jest uniwersalnym kolarzem, startuje w maratonach mtb, na torze, szosie i od roku w zawodach przełajowych. Starty w bieżącym sezonie kolarstwa przełajowego 2014/2015 rozpoczął od pechowego wyścigu, gdyż z Bieganowie przodując w stawce przydarzył mu się defekt z łańcuchem. Nie podłamał się tym, gdyż już na drugi dzień w Zielonej Górze zajął drugie miejsce. Tydzień później startując w kolejnych zawodach z serii Pucharu Polski w Koziegłowach był czwarty, natomiast w Szczekocinach już drugi. Pierwsze zwycięstwo w przełajach w swojej karierze odniósł w Strzelcach Krajeńskich a kolejne dwa tygodnie później w Sławnie.

M.Konieczny po raz pierwszy na najwyższym stopniu
podium w zawodach przełajowych (fot. facebook.com)
Z kolei Przemek Rozwalka znany z sukcesów w kolarskie mtb – jak sam przyznał - traktuje kolarstwo przełajowe, jako lepszą część przygotować do startu w maratonach na wiosnę. Swoje pierwsze starty w tej odmianie kolarstwa zaliczył w Koziegłowach zajmując 5 miejsce w orlikach i w Szczękocinach 4 pozycję. Jestem zadowolony z wyników, bo to były moje pierwsze starty w przełajach – powiedział naszemu portalowi po tych wyścigach. Blisko wygranej w swojej kategorii był podczas wyścigu w Rudzie Śląskiej, gdzie zajął drugą pozycję.

Do końca sezonu przełajowego pozostało kilka wyścigów, które zostaną rozegrane jeszcze w grudniu oraz w styczniu, w tym z najważniejszymi Mistrzostwami Polski w Bytowie. Z pewnością nie zabraknie na nich zawodników z naszego regionu.

Dotychczasowe rezultaty kolarzy:
8.11 – Bieganów (III seria Pucharu Polski)
M.Konieczny – dnf / j.młodszy

9.11 – Zielona Góra (IV seria Pucharu Polski)
M.Konieczny – 2 miejsce / j.młodszy

15.11 – Koziegłowy (VI seria Pucharu Polski)
M.Konieczny – 4 miejsce na 58 sklasyfikowanych w kat. j.młodszy
P.Rozwalka – 5/10 w kat. orlik U23

16.11 – Szczękociny (klasa A)
M.Konieczny – 2/37 w kat. junior młodszy
P.Rozwalka – 4/7 w kat. orlik U23

23.11 – Strzelce Krajeńskie (VII seria Pucharu Polski)
M.Konieczny – 1/24 w kat. junior młodszy
P.Rozwalka – 7/10 w kat. orlik U23

29.11 – Ruda Śląska (klasa B)
M.Konieczny – dnf
P.Rozwalka – 2/6 w kat. orlik U23

30.11 – Gościęcin (VIII seria Pucharu Polski)
M.Konieczny – 3/40 w kat. junior młodszy
P.Rozwalka – 5/10 w kat. orlik U23

06.12 – Sławno (klasa A)
M.Konieczny – 1/12 w kat. junior młodszy

07.12 – Sławno (IX seria Pucharu Polski)
M.Konieczny – 4/31 w kat. junior młodszy

(materiał ze strony: www.rowerowe-leszno.pl, do odwiedzenia której kolejny raz namawiam - admin)
|
_ _
{ Setny użytkowniku ........ }
| Jedną z decyzji podjętych na spotkaniu w dniu 13 grudnia (czytaj poniżej) było uhonorowanie setnego użytkownika naszej strony. Ciesząc się z rosnącej liczby osób, które odwiedzają mtblipno.dbv.pl, daliśmy temu wyraz przyznając bonus w postaci gratisowego startu w smyczyńskim maratonie w 2015r. To już niedługo! Zapraszamy. |
_ _
{ "Orły" podsumowały sezon }
| Był kilka ważnych wydarzeń w mijającym roku. W marcu zorganizowaliśmy II Crossduathlon. Doświadczenia zdobyte przy organizacji zeszłorocznego procentowały. Zapadła decyzja o organizacji dodatkowej imprezy jesienią - III Crossduathlonu. Decyzję tę zrealizowano w 100 %. W maju gościliśmy LLR organizując MTB Maraton. Kolejny znaczący sukces! Czerwiec to I Mistrzostwa Amatorów w Sztafetach MTB w Smyczynie. Na wypróbowanej trasie spróbowaliśmy czegoś nowego. Udało się i chyba to powtórzymy.
To w największym skrócie o naszych imprezach.
22 listopada podsumowaliśmy na Galii w Lipnie zmagania w ramach LLR. Profesjonalnie przygotowane spotkanie w dobrym miejscu w wyjątkowym towarzystwem. No i "orły" były na podium.
Ale wszystko przyćmione zostało przez spotkania podsumowujące sezon w dniu 13 grudnia. Na zaproszenia wystosowane przez naszego Prezesa odpowiedzieli prawie wszyscy. Tylu "orłów" w jednym miejscu jeszcze nikt nie widział! I to w jak bogato przygotowanym miejscu!
Kol. Robert powitał zaproszonych gości i zawodników. Bardzo sympatycznym momentem było wręczenie podziękowań dla OSP Lipno. Nie byłoby naszych zawodów bez zabezpieczających je strażaków - ochotników.
Następnie zaprezentowali się, obecni na spotkaniu, zawodnicy i zawodniczki:
- Julia Waligóra - żaczek
- Grzegorz Waligóra - żaczek
- Mateusz Nowak - żaczek (młodszy)
- Marcin Mostowski - junior - nasz Mistrz Polski
- Karol Konieczny - M1
- Łukasz Konieczny - M1
- Kinga Łukaszkiewicz - K2
- Szymon Wasiołka - M2
- Piotr Kubiak - M2
- Dariusz Kubiak - M2 - v-ce Prezes
- Marcin Nowak - M3
- Krzysztof Kubiak - M3
- Wojciech Łuczak - M3
- Konrad Konkol - M3 - witamy w Klubie!
- Damian Ziegler - M3
- Robert Konieczny - M4 - Prezes Klubu LUKS "Orzeł" Lipno
- Piotr Ratajczak - M4 !! (należy się podwójny)
- Marcin Banaszkiewicz - M4
- Mirosław Pleskot - M5 - nasz "Mega"
- Waldemar Łukaszkiewicz - M5.
Był z nami także Mikołaj Konieczny - wywodzący się z "Orła" przyszły Mistrz Polski!
Nieobecni usprawiedliwieni:
- Paweł Czecholiński - M4
- Filip Zdonek - M3
- Jolanta Luberda - K2
- Natalia Waligóra - K2.
Choć nasi zawodnicy to ciekawe postacie, ze sporymi osiągnięciami, to nie są mówcami najlepszymi. Jest nim natomiast kolega Prezes, który podkreślił wagę obecności na spotkaniu przedstawiciela MW Inwest Group Polska Sp. z o.o.
Bardzo miły nastrój, jaki towarzyszył i dalszej części spotkania (już bez obecności żaczków) "uskrzydlił" obecnych. Śmiało spoglądamy w kierunku nadchodzących wyzwań!
Robert - dziękujemy za Twoje zaangażowanie. Życzę wszystkim zdrowia i sukcesów!
|
_ _
{ Gala Leszczyńskiej Ligii Rowerowej - Lipno 2014 }
| (przepraszam - zdjęcia i tekst ładują się admin) |
_ _
{ III Crossduathlon w telegraficznym skrócie }
| Gdyby wszyscy, którzy zgłosili swój udział w naszym crossduathlonie wiedzieli, jak sprzyjająca będzie nam aura, to byłoby tłoczno na starcie. Ci, którzy dojechali, bawili się z całą pewnością dobrze. Wśród siedemdziesięciu trzech zawodników i zawodniczek, którzy ukończyli biegowo-rowerowe zmagania, doliczyłem się siedmiu "Orłów".

Dwóch juniorów: Łukasz KONIECZNY i Marcin MOSTOWSKI, którzy zajęli czwarte i piąte miejsce w swojej kategorii.

W kategorii M1: Konrad KONKOL - dziewiąty i Mateusz LIS - dwudziesty czwarty.

W kategorii M2: Piotr RATAJCZAK - piąty i Krzysztof KUBIAK - dziewiętnasty.

W M3 - Waldemar Łukaszkiewicz - drugi.

Podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację tej imprezy. Do zdjęć i kompletu wyników odsyłam na: www.rowerowe-leszno.pl
|
_ _
{ Jest klasyfikacja generalna LLR 2014 }
| Po ostatnim z wyścigów zaliczanych do klasyfikacji generalnej LLR drużyna "Orła" pozostała na szóstym miejscu. Serce natomiast rośnie, gdy spojrzy się na kategorię M4 na dystansie MINI. Ta dwójka już zapisała się w historii sportu. Piotr RATAJCZAK i Paweł CZECHOLIŃSKI na pierwszych miejscach. WSPANIALE!! Takie same gratulacje dla naszego "maratończyka". Na trzecim miejscu w kategorii M5 dystansu MEGA - Mirosław PLESKOT.

Panowie - do zobaczenia na Gali.
|
_ _
{ LUKS "Orzeł" Lipno wyróżniony. }
| W dniu 12 listopada br. w sali GOK w Lipnie miała miejsce, miła dla nas, uroczystość. Na uroczystej sesji rozdano medale zasłużonym dla Gminy Lipno. Wśród wyróżnionych znalazł się nasz Klub. Medal odbierał Robert Konieczny - prezes Klubu. Dziękujemy za wyróżnienie, gratulujemy koledze Prezesowi.








więcej informacji na: www.lipno.pl




fot. www.lipno.pl

|
_ _
Strona 1 z 22 1 2 3 4 > >>
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Shoutbox }
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

admin
14/12/2014 09:46
Witaj hubert009. Proszę o kontakt na mtb.orzel.lipno@gmail.com
Jeśli chodzi o wkład finansowy to zero smiley


hubert009
03/12/2014 07:48
Cześćsmiley Powie mi ktoś co trzeba zrobić ,aby zapisać się do Klubu ? Czy jest jakiś wkład finansowy ? Pozdro

dzidek1960
31/08/2013 21:51
Nie wszedł pełny adres galerii https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/OSIECZNATRIATHLONCUP2013
Sztafety


dzidek1960
31/08/2013 21:49
W dzisiejszych zawodach triathlonowych w Osiecznej startowała sztafeta Orła. Pełna galeria ze startu sztafet https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/OSIECZNATRIATHLONCUP2013
Szta


admin
03/06/2013 13:39
W jakiej kat startował Edek Wożniak?

maja2012
02/06/2013 23:08
nie mogę znaleźć na liscie wynikow edwarda woźniaka nr387 z maratonu o puchar luks orzeł lipno?

dzidek1960
21/04/2013 00:39
Moje fotki z Crossduathlon Smyczyna 20.04.2013r. https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/CrossduathlonSmyczyna200
42013r


robson
30/01/2013 11:33
Nie, nie moją, ja jej nie prowadzę

robson
12/01/2013 19:15
Zenek, spoko smiley Sezon zimowy więc cisza smiley Zmiany, zmiany zmiany na LEPSZE, dużo LEPSZE smiley

Zenek1975
12/01/2013 13:14
Co się w klubie dzieje że na FORUM jest cicho i nikt nic nie pisze!!!

Archiwum
_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie