[ Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ Kategorie NewsówWrzesień 03 2014 08:58:38 ]
{ Online }
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 98
Najnowszy Użytkownik: wasio
_ _
{ MTB Orzeł Lipno }

KADRA

Historia

Wyniki Maratonów Orła - Archiwum

Media o Orle


_ _
{ Warto zaglądać }/
_ _
{ Witamy }
|

Leszczyńska Liga Rowerowa '2014
przerwa wakacyjna

Amber Road - 24 miejsce dla "Orłów"!!

W LLR "ORZEŁ" LIPNO DRUŻYNOWO - 7 miejsce


forum
|
_ _
{ Wakacje się skończyły }
| Wakacyjny oddech w naszych startach MTB kończy się. Ruszyły zapisy do VIII REAL 64-sto Maraton MTB. 21 września spotykamy się w Jeziorkach! A już w najbliższą sobotę w Nowej Soli maraton MTB Kaczmarek Electric.

Nie samym MTB jednak żyjemy. 30 sierpnia, w biegu głównym III Towarzyskiego Półmaratonu Wilkowice, nasz kolega klubowy - Szymon Wasiołka, zajął wspaniałe 24 miejsce. Szymon - gratulacje!

Ze swojego startu w tegorocznym gostyńskim Amber Road zadowoleni są (i mają do tego absolutne prawo) nasi "szosowcy".

O wszystkich naszych tegorocznych startach już wkrótce.

|
_ _
{ Amber Road Gostyń 2014 }
| W dniu 17 sierpnia 2014r odbędzie się w Gostyniu V Edycja Drużynowej jazdy na czas amatorskich zespołów kolarskich. LUKS "Orzeł" Lipno reprezentować będą:
Marcin BANASZKIEWICZ
Mariusz CHYŁA
Paweł CZECHOLIŃSKI
Marek JAKUBOWSKI
Damian ZIEGLER.

Trzymajmy za nich kciuki!!!!!

Przypomnijmy - w 2013r reprezentujący nas zespół w składzie: Czecholiński, Sobański, Mikołajczak Jurków i Banaszkiewicz, w gronie 53 drużyn, wywalczył 36 miejsce. Trasę pokonali ze średnią prędkością - 36.81 km/h.
|
_ _
{ LLR - uaktualniona klasyfikacja generalna }
| Troszeczkę to trwało ale doczekaliśmy się. Jest aktualna klasyfikacja generalna Leszczyńskiej Ligii Rowerowej.

Jako drużyna zajmujemy, wcześniej sprawdzone, siódme miejsce. Bardzo cieszy drugie miejsce w tym rankingu kol. Pawła CZECHOLIŃSKIEGO na dystansach mini. Wśród specjalistów od dystansów mega kol. Mirosław PLESKOT jest dwudziesty czwarty.

Dogońmy ich w następnych wyścigach!!!
|
_ _
{ Maraton rowerowy MTB w Gorze już za nami }
| No i było gorąco! 27 lipca 2014r w Górze o godz. 11.00 wystartowaliśmy w III edycji maratonu rowerowego MTB - "Sto procent pasji".

Było nas widać na starcie maratonu, choć kilkoro "Orłów" zabrakło. Moim zdaniem trasa jest coraz ciekawsza. Jednak wysublimowane singieltraki spowolniły tempo i bardzo rozciągnęły stawkę. Jak wypadliśmy indywidualnie?

JUNIOR:

Marcin Mostowski - w swojej klasie siódmy

Dystans MINI:

17 miejsce - Paweł Czecholiński - w M4 - DRUGI!

70 miejsce - Marcin Nowak - w M2 - 21

72 miejsce - Dariusz Kubiak - w M2 - 22

140 miejsce - Szymon Wasiółka - w M2 - 140

153 miejsce - Waldemar Łukaszkiewicz - w M5 - 11

195 miejsce - Filip Zdonek - w M3 - 76.

Dystans MEGA:

tu klasą dla siebie był niezmordowany:

Mirosław Pleskot, który jako jedyny z "orłów" pokonał ten dystans.

Gratulacje dla startujących. Podziękowania dla kibicujących nam i organizatorów.
|
_ _
{ Zaległe foty do relacji kol. Roberta }
|

|
_ _
{ Skandia Maraton - Bytów 14.06.2014r -relacja kol. Roberta }
| W dniu 13 czerwca 2014r po godz. 9.00 spod Urzędu Gminy w Lipnie grupa zapaleńców dwóch kółek zamieszkałych na terenie gminy Lipno udała się w podróż trzema autami na zawody MTB do Bytowa ( Kaszuby) z cyklu Skandia Maraton LANGTEAM organizowany przez Mistrza Olimpijskiego z Moskwy Czesława Langa. W podróż na Kaszuby wybrali się strażacy ochotnicy z OSP Lipno w tym zawodnicy naszej drużyny składzie: Marcin Banaszkiewicz, Robert Konieczny oraz Marcin Mostowski. Ponadto wybrała się Marta Rozwalka, Przemek Rozwalka, Mikołaj Konieczny, Krystian Rozwalka, Jakub Wojciechowski, Maciej Wolnik, którzy w ramach Skandia Maraton w dniu 14 czerwca 2014r wystartowali w Mistrzostwach Polski Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej na trasie liczącej 35km.
Po obfitych opadach deszczu z piątku na sobotę i niskiej temperaturze trasa maratonu okazała się bardzo błotnista i ciężka a zarazem bardzo śliska ale i też bardzo urokliwa i malownicza przebiegając w pobliżu wielu jezior oraz wąwozów i jarów. W wielu elementach trasy były przysłowiowe „jeziora” przez które trzeba było przejechać dosłownie „spławem” lub też przejść przez maziowate błota sięgające do kostek. Strażacy Ochotnicy wystartowali z 10 sektora dokładnie o godzinie 11.25 by zrównać się z tą bardzo ciekawą trasą oko w oko a jednocześnie goniąc rywali startujących z poprzedzających sektorów, którzy rozpoczęli zmagania jeszcze z nie zniszczoną trasą.
Z tymi zmaganiami najlepiej poradził sobie Przemek Rozwalka pokonując dystans w czasie 1:15:20 zostając Mistrzem Polski Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Jednocześnie Przemek został zwycięzcą dystansu open w kategorii mini oraz w kategorii M2 pozostawiając w pokonanym polu 414 zawodników.
W bardzo dobrym czasie 1:17,19 trasę przejechał Mikołaj Konieczny zostając Wicemistrzem Polski Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej. Jednocześnie Mikołaj został 6 zawodnikiem dystansu open w kategorii mini oraz 3 w kategorii M1.
Marta Rozwalka okazała się bezkonkurencyjna w kategorii kobiet zostając Mistrzynią Polski OSP osiągając czas 1:42:49
Pozostali strażacy OSP Lipno osiągnęli także bardzo dobre wyniki dające miejsca w czołowej 15 w Polsce, pokazując, że OSP Lipno jest najlepszą Ochotniczą Strażą Pożarną od kilku lat w RP wśród ochotników startujących w MTB. Z zawodników w żółto – czerwonych barwach najlepiej sobie poradził Marcin Mostowski zdobywając 10 miejsce w śród strażaków ochotników w Polsce, natomiast Marcin Banaszkiewicz był 12 a Robert Konieczny przyjechał na 13 miejscu.
Dla większości zawodników z Lipna były to pierwsze zawody w tak odległej Polsce a tak pięknej i urokliwej a zarazem bardzo wielkim doświadczeniem. Spotkanie i rozmowa z Czesławem Langiem , Lechem Piaseckim, start w tak wielkim i międzynarodowym gronie (1200), wywiad dla TVP I, kilkakrotne wejścia na podium , wielkie i gromkie okrzyki OSP Lipno to wielkie przeżycie które pozostanie w sercach wielu z nas.

( od admina: fotorelacja z zawodów, o których opowiedział nam Robert - niebawem )

|
_ _
{ "Orły" w czołówce klasyfikacji generalnej LLR }
| [Inne] Bliskie doskonałości miejsca, bo drugie, kol. PIOTRA RATAJCZAKA i trzecie - kol. PAWŁA CZECHOLIŃSKIEGO, to aktualna sytuacja rankingu najlepszych na dystansach MINI LLR.

Na dystansach MEGA dzielnie reprezentuje nas kol. MIROSŁAW PLESKOT, zajmując obecnie 24 miejsce na liście najwytrwalszych LLR.

Gratulujemy kolegom i gonimy ich.
|
_ _
{ I Mistrzostwa Sztafet MTB Amatorów - Smyczyna }
| Nasze Mistrzostwa swój debiut mają już za sobą. Choć organizowane przez amatorów (LUKS Orzeł Lipno i Febe Team) i dla amatorów, wypadły całkiem profesjonalnie.
W dniu 22 czerwca w Smyczynie gościliśmy 32 drużyny. Na trasie przygotowanej pod okiem kolegi Roberta, zawierającej finezyjnie obmyślany odcinek specjalny "Chiny", najszybszą okazała się drużyna REAL 64-STO (1) z czasem 2.26.22. Drugie miejsce wywalczyła drużyna STREFASPORTU.PL 2, a trzecie - STREFASPORTU.PL. Wśród pań najlepiej wypadła drużyna AZS UP POZNAŃ. Sztafeta Orła Lipno w składzie: Paweł Czecholiński, Damian Ziegler i Marek Jakubowski, doskonale się zapowiadająca, wykazała się gościnnością w stosunku do innych uczestników i zadowoliła się 10 lokatą z czasem łącznym 2.46.22. Po komplet wyników i do galerii zdjęć odsyłam na www. rowerowe-leszno.pl.
Zwycięzcom, którzy uhonorowani zostali pucharami, medalami i okolicznościowymi koszulkami, serdecznie gratulujemy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy tym, którzy udzielili nam pomocy przy organizacji Mistrzostw. Zapraszamy na kolejne nasze imprezy.
|
_ _
{ Regulamin I Mistrzostw Sztafet MTB Amatorów - Smyczyna 22.06.2014 }
| [Maratony] Regulamin
I Mistrzostw Sztafet MTB Amatorów
Smyczyna (gm. Lipno) – 22.06.2014r.
pod patronatem honorowym:
Posła RP Pana Łukasza Borowiaka
i Wójta Gminy Lipno Pana Jacka Karmińskiego
I. ORGANIZATOR:
Organizatorem I Mistrzostw Sztafet MTB Amatorów jest LUKS ORZEŁ LIPNO, Lipno ul. Powstańców Wlkp. 69, mail: mtb.orzel.lipno@gmail.com oraz FEBE TEAM Leszno, mail: febeteam@gmail.com
Z ramienia organizatora osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie I Mistrzostw Sztafet MTB Amatorów są: - Robert Konieczny, Prezes LKKS „Orzeł Lipno”– tel. 695 741 482 - Paweł Dopierała, FEBE Team – tel. 606 347 040
II. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
I Mistrzostw Sztafet MTB Amatorów odbędą się w dniu 22.06.2014r. (niedziela) w Smyczynie gm. Lipno – lasy smyczyńskie. Wyścig odbędzie się na trasie okrężnej w lasach smyczyńskich (długość jednej pętli około 7,5 km). Start i Meta usytuowana będą na Ranczo Grześkowiak w Smyczynie.
III. UCZESTNICTWO
Warunkiem dopuszczenia zawodników do wyścigu jest: dokonanie zgłoszenia do zawodów w wymaganym terminie dokonanie wpłaty wpisowego w kwocie 100 zł od zgłoszonego zespołu złożenie pisemnego oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia oraz braku posiadania licencji zawodniczej w kat. ORLIK i ELITA (w biurze zawodów) w mistrzostwach prawo startu mają zawodniczki i zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat - rocznik 1999 ( zawodnik nieletni - pisemna zgoda rodziców)
Wszyscy zawodnicy: mają obowiązek startować w kaskach przyjeżdżają na zawody na własny koszt powinni posiadać ubezpieczenie OC i NNW.
Do startu zostaną dopuszczeni tylko zawodnicy i zawodniczki z prawidłowo przymocowanym numerem startowym na kierownicy roweru.
Podczas rozgrywania zawodów nie wolno zawodnikom trenować na trasie wyścigu. W przypadku naruszenia tego przepisu zawodnicy będą karani dyskwalifikacją.
Dla zawodników wprowadza się boksy pomocy technicznej usytuowane w rejonie startu. Wskazane jest by członkowie poszczególnych drużyn startowali w identycznych koszulkach.
W mistrzostwach może startować maksymalnie 30 drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia udziału w I Mistrzostwach Sztafet MTB Amatorów należy dokonać poprzez stronę internetową LUKS ORZEŁ Lipno w terminie do dnia 16.06.2014r.
Wpłaty wpisowego należy dokonać na konto Bank Spółdzielczy Lipno: LUKS Orzeł Lipno
ul. Powstańców Wlkp 68,
64-111 Lipno
w tytule wpisać: SZTAFETY2014 nazwa zespołu;
nr konta: 53 9043 1083 2832 0047 1057 0001 do dnia 20.06.2014.
Zgłoszenia do startu w sztafecie dokonują Kluby (formalne i nieformalne).
Każda drużyna zgłasza 3 zawodników, wskazując kapitana. Możliwe jest również zgłoszenie jednego zawodnika rezerwowego, który zastępuje zawodnika niemogącego wystąpić w zawodach. Zgłoszenia zmiany zawodnika można dokonać w dniu zawodów w Biurze Zawodów, najpóźniej do godziny 9.00.
Zgłoszenia należy dokonać przez formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem: www.rowerowe-leszno.pl/zawody/sztafety2014/zapisy/
IV. BIURO WYŚCIGU
Biuro Zawodów mieścić się będzie na Ranczo Grześkowiak w Smyczynie. Czynne będzie 22.06.2014 roku od godziny 8.00.
V. ZASADY ROZGRYWANIA MISTRZOSTW:
Zawody rozgrywane będą ze startu wspólnego. Poszczególni zawodnicy startują według kolejności podanej na liście startowej. Lista startowa będzie wydrukowana i dostępna w biurze zawodów na godzinę przed startem. Po ogłoszeniu kolejności startów nie można jej zmienić.
Uczestnicy wyścigu otrzymują nr startowy z numerem drużyny oraz numerem kolejności startu w sztafecie (od nr 1 do nr 3). Każdy z zawodników pokonuje 3 okrążenia wg systemu : nr 1, nr 2, nr 3, nr 1, nr 2, nr 3, nr 1, nr 2, nr 3.
Zmiana zawodników dokonywana jest w strefie zmian wyznaczonej liniami. Kolejny zawodnik może wystartować dopiero po minięciu linii przez poprzednika.
Zwycięzcą zostaje drużyna, która w najkrótszym czasie pokona wyznaczoną trasę (9 okrążeń). Nie przewiduje się klasyfikacji drużyn wg wieku zawodników. Przy zgłoszeniu minimum 3 drużyn kobiecych organizator wprowadzi osobną klasyfikację dla pań.
Zwycięzca otrzymuje tytuł Mistrza Sztafet MTB Amatorów 2014. Trzy pierwsze drużyny otrzymują puchary i medale. Pierwsza drużyna otrzymuje również koszulki mistrzowskie (jeżeli będzie klasyfikacja pań nagrody zostaną przyznane w kategorii mężczyzn i kobiet).
VI. PROGRAM I MISTRZOSTW SZTAFET MTB AMATORÓW:
Dnia 22.06.2014 (niedziela)
08.00 – 10.00 – wydawanie nr startowych
10.10 – odprawa techniczna
10.20 – uroczyste otwarcie I Mistrzostw Sztafet MTB Amatorów dla wszystkich ekip
10.30 – start wyścigu
14.00 – dekoracja zwycięzców
VII. ŚWIADCZENIA: przygotowana i oznaczona trasa wskazane w regulaminie nagrody dla zwycięzców bufet na mecie pomiar czasu
VIII. POMOC MEDYCZNA
Organizator zapewnia stacjonarną pomoc medyczną w rejonie linii startu i mety. Najbliższy Szpital znajduje się w Lesznie, ul. Kiepury 34.
IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Kapitanowie zespołów odpowiedzialni są za zapoznanie zawodników i pozostałych członków ekipy z niniejszym Regulaminem Mistrzostw Polski oraz ścisłe przestrzeganie obowiązującego programu oraz zaleceń Organizatora Mistrzostw Polski i Komisji Sędziowskiej,
2. Organizator nie ponosi winy za wypadki losowe zaistniałe w czasie przyjazdu i odjazdu uczestników na wyścig i z wyścigu,
3. Każdy uczestnik bierze udział w wyścigu na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki na trasie zawodów oraz za rzeczy zaginione w trakcie wyścigu.
4. Nieznajomość regulaminu nie będzie uznawana przez Organizatora za wytłumaczenie.
5. We wszystkich sprawach nieujętych w regulaminie decydować będzie Komisja Sędziowska w porozumieniu z organizatorem.
6. Zawody zostaną rozegrane bez względu na warunki pogodowe.
|
_ _
{ I Mistrzostwa Sztafet MTB Amatorów - Smyczyna 22.06.2014 }
| [Maratony] Zapraszamy na debiut zawodów sztafet MTB - Smyczyna 22.06.2014

Zawody rozgrywane będą ze startu wspólnego. Poszczególni zawodnicy startują według kolejności podanej na liście startowej. Każdy z zawodników pokonuje 3 okrążenia trasy (jedno okrążenie ok. 7,5 km) wg systemu : nr 1, nr 2, nr 3, nr 1, nr 2, nr 3, nr 1, nr 2, nr 3.
Zmiana zawodników dokonywana jest w strefie zmian.
Zwycięzcą zostaje drużyna, która w najkrótszym czasie pokona wyznaczoną trasę (9 okrążeń). Nie przewiduje się klasyfikacji drużyn wg wieku zawodników. Przy zgłoszeniu minimum 3 drużyn kobiecych organizator wprowadzi osobną klasyfikację dla pań.
Zwycięzca otrzymuje tytuł Mistrza Sztafet MTB Amatorów 2014. Trzy pierwsze drużyny otrzymują puchary i medale. Pierwsza drużyna otrzymuje również koszulki mistrzowskie (jeżeli będzie klasyfikacja pań nagrody zostaną przyznane w kategorii mężczyzn i kobiet).

Aktualności: profil FEBE TEAM na portalu Facebook

Zgłoszenia należy dokonać przez formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem: www.rowerowe-leszno.pl/zawody/sztafety2014/zapisy/
|
_ _
{ V MTB o Puchar LUKS Orzeł Lipno }
| 270 zawodników w tym 52 na dystansie mega ścigało się dziś na trasie piątej edycji MTB Maratonu w Smyczynie o puchar LUKS Orzeł Lipno, imprezy zaliczanej do cyklu Leszczyńskiej Ligi Rowerowej.

Trasa tegorocznego maratonu wiodła ścieżkami i duktami leśnymi pośród lasów i terenów przyleśnych leśnictwa Błotkowo, nie zabrakło zjazdów i podjazdów a także tradycyjnego kilometrowego podjazdu po drodze asfaltowej. W wyścigu głównym zawodnicy rywalizowali na pętlach o długości 15,5 km, startujący na najdłuższym dystansie mieli do przejechania cztery okrążenia, natomiast na dystansie mini o połowę mniej. W wyścigach młodzieżowych kolarze mieli do pokonania 7 km małą pętle, z kolei juniorzy rywalizowali ze sobą na dwóch takich okrążeniach.
Triumfator dystansu mega Maciej Kasprzak (DUDA Cars Rybczyński MTB Team) zameldował się na mecie z ponad minutową przewagą nad klubowym kolegą Adamem Adamkiewiczem oraz 2,5 minuty nad goniących ich peletonem. Trzecie miejsce zajął Paweł Wasiński (Strefasportu.pl).
Na dzisiejszy maraton nie mieliśmy właściwie taktyki, przyjechaliśmy tutaj żeby wygrać. Na trasie generalnie wyrwałem się trochę za wcześnie, ale jak już odjechałem to trzeba było już tak dalej jechać. Na końcu brakowało już mi sił, byłem wykończony, ale udało się dojechać do mety. Trasa super selektywna, dużo podjazdów, fajne single tracki i oczywiście dobrze oznakowania trasa, szacun dla organizatorów. Jeśli w przyszłym roku nie będzie inny startów to ponownie wystartuję. – powiedział nam Maciej Kasprzak.
Kolejne miejsca w dziesiątce open zajęli odpowiednio: Jakub Kazubski (REAL 64-sto), Przemysław Papież (Strefasportu.pl), Robert Syc (REAL 64-sto), Jakub Błachowiak (Strefasportu.pl), Wojciech Mizuro (REAL 64-sto), Michał Kobiałka (Strefasportu.pl), oraz Maciej Richter (Strefasportu.pl). W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się Anna Olejnic (Strefasportu.pl).
Na dystansie mini po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Adrian Kaźmierczak (ŚTC Śmigiel), chwilę później jako drugi linię mety przekroczył Wojciech Czeterbok (Superior MTB Energy Team), z kolei po ponad pięciu minut po zwycięzcy na trzecim miejscu uplasował się Piotr Ratajczak (Orzeł Lipno). Wśród zawodniczek najszybsza była Marta Rozwalka (Like Team).
Super trasa, bardzo mi się podobała. Najgorszy fragment to miejsce, w którym po zjeździe po szutrowej drodze musieliśmy ostro skręcić o 180 stopni. Początkowe 6 kilometrów prowadziło przez kilka górek, a reszta już była płaska, więc można było w drugiej części przyśpieszyć. Właściwie od samego początku udało mi się uciec, lecz kolega dogonił mnie, ale później udało mi się ponownie go urwać i praktycznie drugie kółko jechałem sam – mówi Adrian Kaźmierczak.
W wyścigach młodzieżowych wśród młodzików na najwyższym stopniu podium stanął Michał Kaźmierczak, drugi był Emilian Pajzert (obaj REAL 64-sto), a trzeci Jakub Gajdosz z Leszna.
W rywalizacji juniorów pierwszy był Krystian Rozwalka (Like Team), Mikołaj Adamski (ŚTC Śmigiel) zajął drugą pozycję, a trzecią Jakub Wojciechowski (Like Team). Martyna Szudra (LKS Astromal Szawer Leszno) jako jedyna zawodniczka uplasowała się na 8 miejscu na startujących 19. młodych kolarzy.


Tekst: Rowerowe Leszno.pl

|
_ _
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
{ Logowanie }
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
_ _
{ Shoutbox }
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

dzidek1960
31/08/2013 21:51
Nie wszedł pełny adres galerii https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/OSIECZNATRIATHLONCUP2013
Sztafety


dzidek1960
31/08/2013 21:49
W dzisiejszych zawodach triathlonowych w Osiecznej startowała sztafeta Orła. Pełna galeria ze startu sztafet https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/OSIECZNATRIATHLONCUP2013
Szta


admin
03/06/2013 13:39
W jakiej kat startował Edek Wożniak?

maja2012
02/06/2013 23:08
nie mogę znaleźć na liscie wynikow edwarda woźniaka nr387 z maratonu o puchar luks orzeł lipno?

dzidek1960
21/04/2013 00:39
Moje fotki z Crossduathlon Smyczyna 20.04.2013r. https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/CrossduathlonSmyczyna200
42013r


robson
30/01/2013 11:33
Nie, nie moją, ja jej nie prowadzę

robson
12/01/2013 19:15
Zenek, spoko smiley Sezon zimowy więc cisza smiley Zmiany, zmiany zmiany na LEPSZE, dużo LEPSZE smiley

Zenek1975
12/01/2013 13:14
Co się w klubie dzieje że na FORUM jest cicho i nikt nic nie pisze!!!

dzidek1960
31/12/2012 21:58
Fotki z Biegu Sylwestrowego w Lesznie https://picasaweb.google.
com/113141791124237197591
/XXVIIIBiegSylwestrowyLes
zno2012


admin
18/11/2012 21:05
Maciej, da radę podrzucić zdjęcia z Pucharu w Osiecznej? smiley

_ _

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie